Oferta

Kamienie dekoracyjne i ogrodowe | Poznań - Tulce

W naszym składzie kamieni naturalnych znajdziecie Państwo produkty takie, jak:
kostka granitowa w wielu kolorach, łupki, grysy, otoczaki, głazy, płytki z kamieni naturalnych oraz inne materiały skalne.

Oferujemy najwyższej jakości materiały do budowy ogrodów, oczek wodnych, murów, skalniaków, kaskad, ścieżek i podjazdów. Realizujemy nowoczesne rozwiązania architektoniczne - ogrodzenia gabionowe. Z naszą pomocą dobierzecie gotowe elementy kamienne do wykończenia tarasów i elewacji.

Grysy i żwiry


Głównym składnikiem grysów i żwirów są okruchowe skały osadowe o luźnej postaci. Miejscem ich pochodzenia są rzeki, jeziora, a także morza. Odznaczają się niedużą wielkością a wiele z nich powstało podczas ery lodowcowej.

grysy i żwiry ogrodowe i dekoracyjne

Otoczaki


Otoczaki to zwykle nieduże fragmenty minerałów lub skał wygładzone i zaokrąglone przez wodę. Doskonale nadają się do wystroju domów, ich otoczenia (w ogrodach, oczkach wodnych, skalniakach, ścieżkach).

Naturalne otoczaki dekoracyjne

Łupki


Łupki to najczęściej skały metamorficzne ale także krystalicznych i osadowych o zróżnicowanym składzie i charakterystycznej budowie łupkowej. Tekstura i kształt łupków jest najczęściej wynikiem ich pierwotnego uwarstwienia.

Łupki dekoracyjne i ogrodowe

Głazy


Bryły, głazy i monolity to kamienie naturalnie łupane nie poddawane żadnej obróbce. Ich waga zawiera się w przedziale od kilkudziesięciu kilogramów do kilku ton przy średnicy dochodzącej nawet do kilku metrów.

Głazy dekoracyjne

Kostki brukowe


Spośród kostek z kamienia naturalnego najpopularniejsze są kostki granitowe. Ich atutem jest odporność na działanie czynników zewnętrznych, a na powierzchni ułożonej z tej kostki nie powstają kałuże.

Kostki brukowe

Polbruk


Oferujemy produkty firmy Polbruk, renomowanego producenta kostki brukowej, płyt chodnikowych oraz wyrobów drogowych. Duża trwałość produktów, ciekawe wzornictwo i sprawdzona funkcjonalność.

kostki brukowe, płyty chodnikowe, wyroby drogowe - Polbruk

Ogrodzenia


Ogrodzenia siatkowe, systemowe oraz ozdobne (w tym bramy i furtki) - polecane zarówno do odgradzania posesji prywatnych, jak i należących do firm, organizacji, szkół, przedszkoli, sklepów i tym podobnych obiektów.

Ogrodzenia systemowe i siatkowe

Gabiony


Ogrodzenia gabionowe to ekskluzywny sposób zabezpieczania nieruchomości. Metalowe kosze zwykle wypełniane są naturalnymi kamieniami ozdobnymi takimi, jak granit, gnejs, bazalt, kamienie polne, otoczaki i inne.

Gabiony

Posiadamy oryginalny asortyment i niepowtarzalne okazy. Dla firm i architektów prowadzimy specjalne doradztwo wykonawcze.
Na życzenie Klienta konfekcjonujemy, porcjujemy wybrany asortyment. Organizujemy transport zakupionych materiałów.

Skład kamieni ogrodowych

  • ul. Krańcowa 10
  • 63-004 Tulce

Kamień Trend

tel. +48 605 788 179 | kamientrend@gmail.com


Zapraszamy do odwiedzenia nas w mediach społecznościowych: