Oferta - Kamienie dekoracyjne i ogrodowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kamienie ozdobne, które idealnie sprawdzą się jako ozdoba każdej posesji czy działki. Realizujemy również ogrodzenia gabionowe, które z powodzeniem zastępują tradycyjne płoty drewniane, betonowe i metalowe. Jesteśmy w stanie zapewnić szeroką gamę ozdobnych skał, które sprawią, iż Twój ogród, sad czy warzywniak będzie prezentował się znakomicie. Każdy kamień dekoracyjny dostępny w naszym katalogu to jedyny w swoim rodzaju element ozdobny, który trudno jest zastąpić sztucznymi alternatywami.

Kamienie ogrodowe Poznań

Pomożemy Ci dokonać odpowiedniego wyboru w celu wykończenia tarasów oraz elewacji. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie – naturalne dekoracje ogrodowe znamy jak własną kieszeń. Proponujemy również kompleksowe realizacje ogrodzeń gabionowych oraz prywatnych kostek brukowych. Nasze materiały sprawdzą się do budowy oczek wodnych, murów, skalniaków, podjazdów oraz wielu innych konstrukcji znajdujących się na Twojej posesji. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu – służymy pomocą!

Grysy i żwiry


Żwiry i grysy to nic innego jak okruchowe skały osadowe, które występują w postaci luźnej. Znaleźć je można najczęściej w pobliżu zbiorników wodnych. Są one stosunkowo niewielkie, idealne do wypełnienia elewacji, a za moment ich powstania szacuje się erę lodowcową.

grysy i żwiry ogrodowe i dekoracyjne

Otoczaki


Odłamki minerałów oraz skał, które w wyniku długotrwałego działania wody zostają zaokrąglone oraz wygładzone, znane są jako otoczaki. Stosuje się je jako wypełnienie do oczek wodnych, skalniaków oraz innych elementów konstrukcyjnych, przy których istotna jest prezentacja.

Naturalne otoczaki dekoracyjne

Łupki


Łupki to skały metamorficzne (rzadziej osadowe lub krystaliczne), które sprawdzają się idealnie w roli dekoracyjnej. Ich zróżnicowany skład i charakterystyczna tekstura sprawiają, iż trudno jest znaleźć dla nich alternatywę – są jedyne w swoim rodzaju.

Łupki dekoracyjne i ogrodowe

Głazy


Kamienie naturalne, które nie zostały poddane obróbce, znane są jako głazy, bryły lub monolity. Świetnie sprawdzą się jako dekoracje ogrodu, jak i w miejscach, które imitować mają naturalne środowisko, w tym w ozdobnych altankach czy oczkach wodnych.

Głazy dekoracyjne

Kostki brukowe


Kostki z kamienia naturalne są idealnym materiałem w celu wyłożenia podjazdu. Są one odporne na czynniki zewnętrzne, jak i nie powstaną na nich kałuże. Szczególnie popularne są te wykonane z granitu, dzięki jego wytrzymałości oraz estetycznej prezentacji ogólnej.

Kostki brukowe

Polbruk


Firma Polbruk znana jest jako renomowany producent kostki brukowej, jak i wyrobów drogowych i płyt chodnikowych. W naszej ofercie znajdziesz owe materiały, które odznaczają się niesamowitą wytrzymałością na czynniki zewnętrzne oraz intrygującym wzornictwem.

kostki brukowe, płyty chodnikowe, wyroby drogowe - Polbruk

Ogrodzenia


Oferujemy profesjonalne ogrodzenia, które są podstawą zapewnienia bezpieczeństwa swojego oraz rodziny lub pracowników biura czy budynku przemysłowego. Nie ryzykuj – zainwestuj w odgrodzenie budynku, w którym mieszkasz lub pracujesz, i bądź spokojny o swoją przyszłość.

Ogrodzenia systemowe i siatkowe

Gabiony


Ogrodzenia gabionowe to alternatywa dla konwencjonalnych płotów. Składają się z metalowej klatki, która wypełniona jest najczęściej ozdobnymi kamieniami naturalnymi. Popularnymi wyborami w tej kwestii są między innymi bazalt, granit, otoczaki oraz kamienie polne.

Gabiony

Posiadamy oryginalny asortyment i niepowtarzalne okazy. Dla firm i architektów prowadzimy specjalne doradztwo wykonawcze.
Na życzenie Klienta konfekcjonujemy, porcjujemy wybrany asortyment. Organizujemy transport zakupionych materiałów.

Skład kamieni ogrodowych

  • ul. Krańcowa 16
  • 63-004 Tulce (woj. wielkopolskie)
  • NIP: 7822024875

Kamień Trend

tel. +48 605 788 179 | kamientrend@gmail.com


Zapraszamy do odwiedzenia nas w mediach społecznościowych: